mallika singh sex letmejerk.fun all indian aunties sex videos
sexygirlsvideos hdporn.tech luxure porn tv
hush pass.com redwap.website indian porno
indian first night porn videos 4tube.space panjbi sex com
hindiliks4u tubeskanks.com auntysexy
mallu hot aunty images anysex.website hd dehati video
badmsti porngo.space telugu porno
xveeios netporn.online nude boobs xxx
ipornt turkishhdporn.pro sex in karnataka
kamaveri tamil indiansexmovies.mobi assam sax
antarwsna porneff.com sexiest bollywood
indian xnxx videos joxnxx.com watch8x
xnxx english camsearch.pro bhabhi ka bf
porn hd hindi indiapornvids.pro nivetha pethuraj xxx
kannada village sex videos tubesafari.pro hindi sexy porno video
Последни вести

Велес 2015 off-road велосипедска тура

Од утре, четврток 10.09.2015 год. започнуваме со продажба на картите за велосипедскиот настан – “Велес 2015 off-road велосипедска тура“ кој се организира во склоп на Велешката Питијада.

Учество: Котизација за учество е 200,00 денари.

Секој учесник со претходна потврда за уплатена регистрација на стартниот пакет ќе добие:

  • Маичка со лого на настанот
  • Пита Пастрмајлија
  • негазирана вода
  • енергетски пијалок
  • енергетски БАР житарици

Билетите засега ке се продаваат на следниве места:

  • ПРОБАЈК – СКОПЈЕ, К.Вода-рампа
  • МОДУС БАЈК – СКОПЈЕ,Лептокарија
  • ТРЕСКА СПОРТ – СКОПЈЕ, бул. Илинденска
  • КЛИК КОМПЈУТЕРИ-ВЕЛЕС- спроти Гимназија

Или на следниве броеви:
Сашко +389 75 622 623
Зоран +389 76 482 400 ; +389 76 376 040
Никола +389 76 268 489
Лазе +389 78 349 335

Исто така,можете да уплатите и на следнава жиро сметка.
Примач: ЗГ ВЕЛЕС БАЈКИНГ Велес
Трансакциона с-ка: 300270000110651
Банка на примач: Комерцијална Банка АД Скопје
Цел на дознака: Уплата за стартен пакет за офф роад тура Питијада 2015

По извршената уплата, треба да не контактирате и да ви доделиме регистарско бројче по кое ќе си го добиете својот стартен пакет.
По купената карта за настанот, потребно е да се регистрирате на следниот линк за регистрација.
За останатите градови информирајте се на нашата FACEBOOK страница www.facebook.com/velesmountbiking

Check Also

Велосипедската тура „Питијада 2017“ го имаше својот 4-ти настап пред Македонската велосипедска публика

Изминатиот викенд во Велес, во рамките на фестивалот на пити и вино „Питијада 2017“, се …