mallika singh sex letmejerk.fun all indian aunties sex videos
sexygirlsvideos hdporn.tech luxure porn tv
hush pass.com redwap.website indian porno
indian first night porn videos 4tube.space panjbi sex com
hindiliks4u tubeskanks.com auntysexy
mallu hot aunty images anysex.website hd dehati video
badmsti porngo.space telugu porno
xveeios netporn.online nude boobs xxx
ipornt turkishhdporn.pro sex in karnataka
kamaveri tamil indiansexmovies.mobi assam sax
antarwsna porneff.com sexiest bollywood
indian xnxx videos joxnxx.com watch8x
xnxx english camsearch.pro bhabhi ka bf
porn hd hindi indiapornvids.pro nivetha pethuraj xxx
kannada village sex videos tubesafari.pro hindi sexy porno video
Последни вести

Работна посета на Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот

Двочлена делегација на #ВелесБајкинг оствари продуктивна средба со директорот на Агенцијата за поддршка и промоција на Туризмот, г-н Љупчо Јаневски.

На оваа средба беше презентирана активноста на Велес Бајкинг како здружение на љубители на планински велосипедизам кои во своето CV имаат огромно искуство во мапирање на планински велосипедски патеки, организација на велосиедски тури и големи вело настани, ставајќи акцент на #АЗОТмтбПредизвик2020 кој оваа година по 6-ти пат ке се одржи во регионот на АЗОТ, со централно место во с.Богомила.

Г-нот Љупчо Јаневски ни даде целосна поддршка за понатамошно промовирање на убавините на АЗОТ, исе заложи за искрена и конкретна поддршка во наредниот период. Материјал за взаемна соработка има, и двете страни се согласија дека има огромно поле за заеднички планови на промоција на Македонија.

Фотографија на Агенција за промоција и поддршка на туризмот.

Check Also

Зошто велосипедот е добро превозно средство за пристојно растојание?

Возењето велосипед во близина помала од 2 метри од друг велосипедист отсекогаш претставувало опасност. Сега, …