mallika singh sex letmejerk.fun all indian aunties sex videos
sexygirlsvideos hdporn.tech luxure porn tv
hush pass.com redwap.website indian porno
indian first night porn videos 4tube.space panjbi sex com
hindiliks4u tubeskanks.com auntysexy
mallu hot aunty images anysex.website hd dehati video
badmsti porngo.space telugu porno
xveeios netporn.online nude boobs xxx
ipornt turkishhdporn.pro sex in karnataka
kamaveri tamil indiansexmovies.mobi assam sax
antarwsna porneff.com sexiest bollywood
indian xnxx videos joxnxx.com watch8x
xnxx english camsearch.pro bhabhi ka bf
porn hd hindi indiapornvids.pro nivetha pethuraj xxx
kannada village sex videos tubesafari.pro hindi sexy porno video

Припремите за АЗОТ 2017 мтб предизвик се веќе во тек

на 60-на дена пред третиот по ред АЗОТ мтб предизвик, припремите се  во тек. Разговорите и договорите за фирмите кои се заинтересирани за помош на овој велосипедски настан од рекреативен карактер се во завршна фаза. Се очекува на почетокот на април да се објават и сите  детали за еден од најголемите  настани од ваков тип во Македонија.

Засега е позната висината на котизацијата – таа ќе изнесува 500 денари за Full  пакет, и 300 денари за основен пакет – без маичка.

Исто така, се најавува и проширување на активностите за оваа година. Најавувано е и  возење на екстра лесна тура до рибник Нежилово, во должина од 16 км, наменета претежно за велосипедисти-почетници, организација на планиско трчање , планинарење како и семејни излети по Богомилските  ливади.

На крајот на турата ќе има организирана наградна игра со лотарија за сите учесници.

Сите заинтересирани може да ги следат си објави на организаторите на следните линкови:

http://azot.velesbiking.mk/

https://www.facebook.com/velesmountbiking/

како и за самиот ЕВЕНТ за настанот:

https://www.facebook.com/events/1745562625765919/

 

 

Check Also

Подготовки за АЗОТ мтб предизвик 2020- прва обиколка на терен на членовите на Велес Бајкинг

Припремите за 6-от по ред outdoor festival „АЗОТ мтб предизвик 2020“ започнаа со испитување за …