mallika singh sex letmejerk.fun all indian aunties sex videos
sexygirlsvideos hdporn.tech luxure porn tv
hush pass.com redwap.website indian porno
indian first night porn videos 4tube.space panjbi sex com
hindiliks4u tubeskanks.com auntysexy
mallu hot aunty images anysex.website hd dehati video
badmsti porngo.space telugu porno
xveeios netporn.online nude boobs xxx
ipornt turkishhdporn.pro sex in karnataka
kamaveri tamil indiansexmovies.mobi assam sax
antarwsna porneff.com sexiest bollywood
indian xnxx videos joxnxx.com watch8x
xnxx english camsearch.pro bhabhi ka bf
porn hd hindi indiapornvids.pro nivetha pethuraj xxx
kannada village sex videos tubesafari.pro hindi sexy porno video

ПРИПРЕМИ ЗА ВЕЛОСИПЕДСКА ТУРА – ПИТИЈАДА 2016

img_20160918_091144

Во текот на изминатиот викенд членови на Велес Бајкинг, членови од Easyriders – Скопје  и неколку велосипедисти од Велес ја поминаа патеката на велосипедската тура „ПИТИЈАДА 2016“… Констатирано е  дека  патеката е  во одлична состојба, но за жал поголем број на ознаките кои минатата година беа поставени од страна на членовите на Велес Бајкинг, Општина Велес и ЈКП Дервен се уништени. Нема разумно толкување на овој варварски чин, а останува надежта дека сепак во иднина овие  маркации на велосипедски патеки ке бидат поштедени од насилниците и ке бидат во корист на сите  граѓани на Општина Велес и Р.Македонија.

img_20160918_094226   img_20160918_112719   img_20160918_113840   img_20160918_112233

Check Also

5-та мтб тура „Питијада-Велес 2018“ со околу 300 учесници

Изминатиов викенд во во склоп на големиот културен настан “Фестивал на Велешка Пита и вино …