mallika singh sex letmejerk.fun all indian aunties sex videos
sexygirlsvideos hdporn.tech luxure porn tv
hush pass.com redwap.website indian porno
indian first night porn videos 4tube.space panjbi sex com
hindiliks4u tubeskanks.com auntysexy
mallu hot aunty images anysex.website hd dehati video
badmsti porngo.space telugu porno
xveeios netporn.online nude boobs xxx
ipornt turkishhdporn.pro sex in karnataka
kamaveri tamil indiansexmovies.mobi assam sax
antarwsna porneff.com sexiest bollywood
indian xnxx videos joxnxx.com watch8x
xnxx english camsearch.pro bhabhi ka bf
porn hd hindi indiapornvids.pro nivetha pethuraj xxx
kannada village sex videos tubesafari.pro hindi sexy porno video
Последни вести

Предновогодишна ВЕЛЕС БАЈКИНГ средба за 2017 година

На последното официјално дружење за оваа 2017 година доделивме пофалници за возење на нашите членови, благодарници за искрена соработка и поддршка на настани кои се во организација на ЗГ Велес Бајкинг и благодарници на поединци и фирми во кои имаме поддршка за нашите активности.

   

   Секако тука се  и две награди кои ги доделивме. За најчитан пост на нашиов веб сајт ги наградивме пријателите од ВЕЛОЕВРОПА и нивниот настан „Мариово off road expirience 2017“.  Нашата статија за овој настан беше прочитана 3865 пати.

  За нај БАЈКЕР во 2017 година едногласно си го прогласивме Александар ПОПОВ, кој од вкупно 51  настан кои ние ги возевме, Александар помина преку 1500 км ( не сметајки ги поединечните возења). Честики за него.

  Благодарност на сите гости кои ни дојдоа од другите градови, на сите останати со кои имаме добра соработка и искрено пријателство им посакуваме во следната 2018 уште подобра и поинтензивна и позитивна комуникација..прва контролна, се гледаме на АЗОТ 2018 мтб предизвик, некаде во втората половина на мај….

                         

Check Also

3-јуни, Светски ден на велосипедот

Светскиот денна велосипедизмот (World Bicycle Day) е прогласен во април 2018 година. Генералното собрание на …