mallika singh sex letmejerk.fun all indian aunties sex videos
sexygirlsvideos hdporn.tech luxure porn tv
hush pass.com redwap.website indian porno
indian first night porn videos 4tube.space panjbi sex com
hindiliks4u tubeskanks.com auntysexy
mallu hot aunty images anysex.website hd dehati video
badmsti porngo.space telugu porno
xveeios netporn.online nude boobs xxx
ipornt turkishhdporn.pro sex in karnataka
kamaveri tamil indiansexmovies.mobi assam sax
antarwsna porneff.com sexiest bollywood
indian xnxx videos joxnxx.com watch8x
xnxx english camsearch.pro bhabhi ka bf
porn hd hindi indiapornvids.pro nivetha pethuraj xxx
kannada village sex videos tubesafari.pro hindi sexy porno video

Подготовки за АЗОТ мтб предизвик 2020- прва обиколка на терен на членовите на Велес Бајкинг

Припремите за 6-от по ред outdoor festival „АЗОТ мтб предизвик 2020“ започнаа со испитување за можности за нови делови од големата тура. Трочлена екипа од Велес Бајкинг помина патека во должина од 4км на релација Папрадиште- Ореше. По првичните испитувања на патеката, дојдовме до заклучок дека првиот дел од патеката ќе биде одлично освежување за сите учесници, додека вториот дел е малку повеќе ризичен и наменет за поискусни мтб велосипедисти.

        

Потребно е уште една проверка на овој дел, и доколку ја овозможиме и приспособиме за најголемиот дел на учесниците, во официјалната патека за оваа година ќе имаме можност да вклучиме и посета на с.Ореше кој е дел од АЗОТ..

п.с. покрај активноста за пробивање на нови патеки, извршивме и редовна проверка на таблите и мапите со велсипедски патеки. Дел од мапите беа одлепени и паднати, па извршивме корекција на истите, со цел спремни да ја дочекаме сезоната.

               

Check Also

Велосипедска Романтика по петти пат низ АЗОТ

Преку 500 учесници, велосипедисти, планинари, случајни минувачи, туристи, пријатели и вљубеници на настани на отворено, …