mallika singh sex letmejerk.fun all indian aunties sex videos
sexygirlsvideos hdporn.tech luxure porn tv
hush pass.com redwap.website indian porno
indian first night porn videos 4tube.space panjbi sex com
hindiliks4u tubeskanks.com auntysexy
mallu hot aunty images anysex.website hd dehati video
badmsti porngo.space telugu porno
xveeios netporn.online nude boobs xxx
ipornt turkishhdporn.pro sex in karnataka
kamaveri tamil indiansexmovies.mobi assam sax
antarwsna porneff.com sexiest bollywood
indian xnxx videos joxnxx.com watch8x
xnxx english camsearch.pro bhabhi ka bf
porn hd hindi indiapornvids.pro nivetha pethuraj xxx
kannada village sex videos tubesafari.pro hindi sexy porno video

ПИТИЈАДА 2015 – повторена

1939809_367411413417136_8811559690436853652_n

Во организација на ЗГ Велес Бајкинг – ВЕЛЕС, на ден 01.11.2015 недела ќе се организира повторен собир  за возење на off road патеката ПИТИЈАДА 2015.

Поради лошите временски неприлики, на денот на организацијата не беше возможно да се  извози оваа патека ,па со претходна најава од страна на организаторот ЗГ Велес Бајкинг – ВЕЛЕС, овој викенд че имаме можност да  ја извозиме една од најувавите  „урбани off road тури“ во Македонија.

Сите заинтересирани велосипедисти кои сакат да бидат дел од овој евент,може да дојда  во недела, на  01.11.2015 во 10:00 часот пред  влезот на Велешката гимназија.никакви претходни најави не се потребни,доволно е желбата за возење на ова патека и дополнително желбата за повторно дружење.

Предвидено е  турата да заврши во 14:00 часот, на местото на стартот, а потоа заеднички да  организаираме (секој на свој трошок) еден заеднички ручек во една од Велешките кафеани.Секој кој е заинтересиран за овааидеја потребно е да се пријави,односно да регистрира присуство.

Check Also

Зошто велосипедот е добро превозно средство за пристојно растојание?

Возењето велосипед во близина помала од 2 метри од друг велосипедист отсекогаш претставувало опасност. Сега, …