mallika singh sex letmejerk.fun all indian aunties sex videos
sexygirlsvideos hdporn.tech luxure porn tv
hush pass.com redwap.website indian porno
indian first night porn videos 4tube.space panjbi sex com
hindiliks4u tubeskanks.com auntysexy
mallu hot aunty images anysex.website hd dehati video
badmsti porngo.space telugu porno
xveeios netporn.online nude boobs xxx
ipornt turkishhdporn.pro sex in karnataka
kamaveri tamil indiansexmovies.mobi assam sax
antarwsna porneff.com sexiest bollywood
indian xnxx videos joxnxx.com watch8x
xnxx english camsearch.pro bhabhi ka bf
porn hd hindi indiapornvids.pro nivetha pethuraj xxx
kannada village sex videos tubesafari.pro hindi sexy porno video

Giro d’Italia јубилејно по 100-ти пат

Од 05-28 мај се одржува јубилејното 100 издание на возбудливото Giro d’Italia.

22 екипи, секоја по 9 ( освен Астана која има осум пријавено поради смртта на Michele Scarponi се во трка за Пинк маичката. Вкупно 21 етапа, збирно 3.572,2 километри, 105,1 километар подолго отколку Giro 2016.

Почнувајќи од денес, од првата етапа ќе се  обидеме за секоја етапа да  ги објавиме главните детали за оваа светска тура

Првата етапа се возеше на релација Alghero-Olbia во должина од 206 км, а на оваа етапа победник беше Lukas Pöstlberger (AUT) од екипата на m Bora–Hansgrohe.

   

 

Check Also

Во Турција се отвори најдолгата непрекината велосипедска патека на светот

Турција изгради нова велосипедска патека во јужна Турција која битно ќе влијае во туризмот во …