mallika singh sex letmejerk.fun all indian aunties sex videos
sexygirlsvideos hdporn.tech luxure porn tv
hush pass.com redwap.website indian porno
indian first night porn videos 4tube.space panjbi sex com
hindiliks4u tubeskanks.com auntysexy
mallu hot aunty images anysex.website hd dehati video
badmsti porngo.space telugu porno
xveeios netporn.online nude boobs xxx
ipornt turkishhdporn.pro sex in karnataka
kamaveri tamil indiansexmovies.mobi assam sax
antarwsna porneff.com sexiest bollywood
indian xnxx videos joxnxx.com watch8x
xnxx english camsearch.pro bhabhi ka bf
porn hd hindi indiapornvids.pro nivetha pethuraj xxx
kannada village sex videos tubesafari.pro hindi sexy porno video
Последни вести

Патуваме низ Македонија: Демир Капија дуваше промаја со позитивна енергија

Изминатиов викенд се одржа 6-тиот по ред International Outdoor Festival Demir Kapija 2019. Голема е листата на спортови кои беа застапени на фестивалот – рафтинг, кајак, искачување, планинарење, јога, извидници, планински велосипедизам, вински туризам, параглајдери.. По бројот на учесници, гости, посетители Демир Капија викендот имаше приближно жители колку и Велес, ако не и повеќе… Секоја чест за организаторите и Општинската администрација за посветеноста.

   

Поделено во три дена, буквално секој заинтересиран имаше што да види, арзгледа, да се вклучи во некој спорт и да го осети адреналинот и убавините на спортовите на отворено.

Оваа година за жал, учествувавме само еден ден,  ја извозивме патеката која е помала, ама во никој случај не е неинтересна. Напротив, исклучително живописна, во тропски предели, по дрвени мостови, реки, рибници, винарии и што ли уште не…Бескрајно живописно и убаво…

Крајот го краси делото, овде крајот го украси посетата на Винариите Попова Кула и Вила Марија .. Учесниците бескрајно задоволни ( по нивните лица можеше да се види)…

       

Уште еднаш големи честитки за организаторите, само продолжете вака. Промоцијата на настаните на отворено се можност за промоција на своите огништа, само кој сака и кој може тоа да го разбере.. Вие и сакате, а богами и можете..

Се гледаме до година!!!

Check Also

Патуваме низ Македонија: Магичната Лешница на Шар Планина

Долго планираната велосипедска тура низ Шара конечено се реализира. Ја извртевеме Лешница од сите страни, …