mallika singh sex letmejerk.fun all indian aunties sex videos
sexygirlsvideos hdporn.tech luxure porn tv
hush pass.com redwap.website indian porno
indian first night porn videos 4tube.space panjbi sex com
hindiliks4u tubeskanks.com auntysexy
mallu hot aunty images anysex.website hd dehati video
badmsti porngo.space telugu porno
xveeios netporn.online nude boobs xxx
ipornt turkishhdporn.pro sex in karnataka
kamaveri tamil indiansexmovies.mobi assam sax
antarwsna porneff.com sexiest bollywood
indian xnxx videos joxnxx.com watch8x
xnxx english camsearch.pro bhabhi ka bf
porn hd hindi indiapornvids.pro nivetha pethuraj xxx
kannada village sex videos tubesafari.pro hindi sexy porno video

8-мата по ред рекреативна велосипедска тура во околината на Велес ќе се одржи на 24-ти октомври

Настанот ќе се одржи на ден 24.10.2021 година а домаќин на настанот е познатата Велешка винарија Chateau SOPOT која е препознатива со својот изглед и квалитетно вино.

8-мата по ред рекреативна тура „Велес 2021 мтб tour“ која се одржува во Велес а е во организација на здружението на љубители на планинскиот велосипедизам Велес Бајкинг, оваа година на задоволство на сите велосипедисти и љубители на овие настани, ќе се одржи во познатата Велешка винарија CHATEAU SOPOT – ВЕЛЕС. Винаријата која е препознатлива по својот изглед, квалитетното вино и гостопримливите вработени на 24.10.2021 ќе има можност да прими преку 300 велосипедисти од цела Македонија.

Организаторите најавуваат интересна програма која содржи две тури – мала и голема кои се прилагодливи на сите категории на велосипедисти, но сепак главен акцент е ставен на завршниот дел каде по возењето ќе има голема забава со познатиот Македонски DJ CRAZY SLAVE или како велосипедистите го знаат како Славе Ќелешоски, брат по точак.

Покрај добрата музика од DJ Славе, предвидено е и дегустација на познатата пита пастрмајлија со чаша квалитетно и убаво вино од подрумот на винаријата CHATEAU SOPOT .

Сите заинтересирани за овој настан може да добијат податоци на евентот на социјалните мрежи

https://www.facebook.com/events/392857015825524

Check Also

Истибања тоур 2021

#ПатувамеНизМакедонија #СоТочакНизМакедонија Во период кога есента полека преминува во зимо, кога температурите знаат да паднат …