mallika singh sex letmejerk.fun all indian aunties sex videos
sexygirlsvideos hdporn.tech luxure porn tv
hush pass.com redwap.website indian porno
indian first night porn videos 4tube.space panjbi sex com
hindiliks4u tubeskanks.com auntysexy
mallu hot aunty images anysex.website hd dehati video
badmsti porngo.space telugu porno
xveeios netporn.online nude boobs xxx
ipornt turkishhdporn.pro sex in karnataka
kamaveri tamil indiansexmovies.mobi assam sax
antarwsna porneff.com sexiest bollywood
indian xnxx videos joxnxx.com watch8x
xnxx english camsearch.pro bhabhi ka bf
porn hd hindi indiapornvids.pro nivetha pethuraj xxx
kannada village sex videos tubesafari.pro hindi sexy porno video

Заедничка хуманитарна крводарителска акција на Велес Бајкинг и Црвен Крст ОО Велес

За релативно кратко време беа собрани 80 крвни единици, со што се покажа големата хуманост каја Велешани.

Хуманитарната крводарителска акција која се одржа во саботата на ден 04.12.2021 година, во просториите на ликовниот салон во Велес уште еднаш ја покажа хуманоста кај Велешките велосипедисти. За релативно кратко време ( помалку од 5 часа) беа собрани 80 крвни единици од кој 65 крводарители беа мажи,15 жени и дури 8 лица за прв пат даруваа крв.

Ова е втора заедничка крводарителска акција на велосипедското здружение Велес Бајкинг и Црвен Крст ОО Велес, која со оглед на одличната меѓусебна соработка сигурно нема да биде и последна.

Check Also

21 октомври денот кога е роден планинскиот велосипедизам

21 октомври 1976 година е датумот кога се случила Repack Race првата трка од овој, …